Fodboldkampe på TV i dag

Fodboldkampe i dag søndag, 25-02-2024
Superliga Danmark Superliga Danmark
14:00
Vejle BK Vejle BK Silkeborg IF Silkeborg IF
14:00
Hvidovre IF Hvidovre IF Viborg FF Viborg FF
16:00
OB OB Brondby IF Brondby IF
18:00
AGF Aarhus  AGF Aarhus FC Midtjylland FC Midtjylland
  • TV3 Sport
  • Viaplay.dk
  • Allente
Dansk 1. Division Dansk 1. Division
15:00
Hobro IK Hobro IK FC Fredericia FC Fredericia
  • Viaplay.dk
  • Allente
Premier League Premier League
14:30
Wolverhampton Wolverhampton Sheffield United Sheffield United
  • See
  • Viaplay.dk
  • Allente
La Liga EA Sports La Liga EA Sports
14:00
Cádiz CF Cádiz CF Celta Celta
  • TV2 Play
16:15
Real Betis Real Betis Athletic Club Athletic Club
  • TV2 Play
18:30
UD Las Palmas UD Las Palmas Osasuna Osasuna
  • TV2 Play
21:00
Real Madrid Real Madrid Sevilla FC Sevilla FC
  • TV2 sport X
  • TV2 Play
Italiensk Serie A Italiensk Serie A
12:30
Juventus Juventus Frosinone Frosinone
15:00
Cagliari Cagliari Napoli Napoli
18:00
US Lecce US Lecce Inter Milan Inter Milan
  • TV2 sport X
  • TV2 Play
  • Allente
2. Bundesliga 2. Bundesliga
13:30
Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf Hansa Rostock Hansa Rostock
  • Viaplay.dk
  • Allente
13:30
Hamburger SV Hamburger SV SV Elversberg SV Elversberg
  • Viaplay.dk
  • Allente
13:30
Greuther Fürth Greuther Fürth Nürnberg Nürnberg
  • Viaplay.dk
  • Allente
Admiral Bundesliga Admiral Bundesliga
14:30
Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt Blau Weiß Linz Blau Weiß Linz
  • OneFootball
14:30
WSG Swarovski Tirol WSG Swarovski Tirol Sturm Graz Sturm Graz
  • OneFootball
17:00
Rapid Wien Rapid Wien Austria Wien Austria Wien
  • OneFootball
Bundesliga Bundesliga
15:30
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
17:30
Borussia Dortmund Borussia Dortmund Hoffenheim Hoffenheim
  • TV3 Max
  • Viaplay.dk
19:30
Augsburg Augsburg Freiburg Freiburg
  • Viaplay.dk
Campeonato Catarinense Campeonato Catarinense
22:00
Hercílio Luz Hercílio Luz Concórdia AC Concórdia AC
22:00
Inter de Lages Inter de Lages Barra do Garças FC Barra do Garças FC
Campeonato Mineiro Campeonato Mineiro
15:00
Pouso Alegre Pouso Alegre Cruzeiro Cruzeiro
20:00
Itabirito FC Itabirito FC Patrocinense Patrocinense
Campeonato Paulista Campeonato Paulista
15:00
Santos Santos São Bernardo São Bernardo
22:00
Guarani Guarani São Paulo São Paulo
22:00
Botafogo SP Botafogo SP Portuguesa Portuguesa
Carioca Série A Carioca Série A
20:00
CR Flamengo CR Flamengo Fluminense Fluminense
CONCACAF Copa Oro Femenina CONCACAF Copa Oro Femenina
01:30
  • Gruppespil
Puerto Rico Puerto Rico Panama Panama
04:15
  • Gruppespil
Colombia Colombia Brasilien Brasilien
  • CONCACAF YouTube
23:00
  • Gruppespil
Paraguay Paraguay Canada Canada
  • CONCACAF YouTube
Copa de la Liga Argentina Copa de la Liga Argentina
02:00
Unión Santa Fe Unión Santa Fe Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
02:00
Sarmiento Sarmiento Barracas Central Barracas Central
21:00
River Plate River Plate Boca Juniors Boca Juniors
23:30
Gimnasia LP Gimnasia LP Estudiantes LP Estudiantes LP
23:45
Newell's Old Boys Newell's Old Boys Rosario Central Rosario Central
EFL Carabao Cup EFL Carabao Cup
16:00
  • Finale
Chelsea Chelsea Liverpool Liverpool
  • TV3+
  • Viaplay.dk
  • Allente
Eredivisie Eredivisie
16:45
AZ Alkmaar AZ Alkmaar Ajax Ajax
  • Viaplay.dk
  • Allente
Indian Super League Indian Super League
15:00
Kerala Blasters Kerala Blasters FC Goa FC Goa
  • OneFootball PPV
  • OneFootball
J1 League J1 League
06:00
Tokyo Verdy Beleza Tokyo Verdy Beleza Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
Liga 1 Perú Liga 1 Perú
00:15
Carlos A. Mannucci Carlos A. Mannucci Sporting Cristal Sporting Cristal
19:45
Atlético Grau Atlético Grau AD Tarma AD Tarma
22:00
Alianza Lima Alianza Lima Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos
MLS MLS
01:30
DC United DC United New England Revolution New England Revolution
01:30
Philadelphia Union Philadelphia Union Chicago Fire Chicago Fire
  • MLS Season Pass (Apple TV)
01:30
Orlando City Orlando City CF Montréal CF Montréal
  • MLS Season Pass (Apple TV)
01:30
Charlotte FC Charlotte FC New York City New York City
  • MLS Season Pass (Apple TV)
02:30
FC Dallas FC Dallas San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes
  • MLS Season Pass (Apple TV)
02:30
Houston Dynamo Houston Dynamo Sporting KC Sporting KC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
02:30
Austin FC Austin FC Minnesota Utd. Minnesota Utd.
  • MLS Season Pass (Apple TV)
02:30
St. Louis City SC St. Louis City SC Real Salt Lake Real Salt Lake
  • MLS Season Pass (Apple TV)
04:30
Portland Timbers Portland Timbers Colorado Rapids Colorado Rapids
  • MLS Season Pass (Apple TV)
20:30
FC Cincinnati FC Cincinnati Toronto FC Toronto FC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
23:00
Nashville SC Nashville SC New York RB New York RB
  • MLS Season Pass (Apple TV)
Primera A Colombia Primera A Colombia
00:10
Alianza Petrolera Alianza Petrolera Medellín Medellín
02:20
Patriotas Patriotas Millonarios Millonarios
22:30
Jaguares FC Jaguares FC América de Cali América de Cali
Schweiz Super League Schweiz Super League
14:15
Lugano Lugano FC Zurich FC Zurich
16:30
Young Boys Young Boys Servette Servette
  • OneFootball
16:30
Lausanne Sport Lausanne Sport FC Winterthur FC Winterthur
  • OneFootball
Skotske Premiership Skotske Premiership
13:00
Motherwell Motherwell Celtic FC Celtic FC
Slovakisk Super Liga Slovakisk Super Liga
15:00
AS Trencin AS Trencin Slovan Bratislava Slovan Bratislava
  • OneFootball
17:30
FK Železiarne Podbrezová FK Železiarne Podbrezová FC DAC FC DAC
  • OneFootball
Ukrainian Premier League Ukrainian Premier League
12:00
NK Veres Rivne NK Veres Rivne FC Kolos Kovalivka FC Kolos Kovalivka
14:30
Metalist 1925 Kharkiv Metalist 1925 Kharkiv Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
  • OneFootball PPV
17:00
FC Rukh Lviv FC Rukh Lviv FC Polissya Zhytomyr FC Polissya Zhytomyr
  • OneFootball PPV
I morgen mandag, 26-02-2024
Superliga DanmarkSuperliga Danmark
19:00
København København Nordsjælland Nordsjælland
  • TV3+
  • Viasat Ultra HD
  • Viaplay.dk
  • Allente
Premier LeaguePremier League
21:00
West Ham West Ham Brentford Brentford
  • TV3 Max
  • Viaplay.dk
  • Allente
La Liga EA SportsLa Liga EA Sports
21:00
Girona Girona Rayo Vallecano Rayo Vallecano
  • TV2 sport X
  • TV2 Play
Italiensk Serie AItaliensk Serie A
18:30
AS Roma AS Roma Torino Torino
  • TV2 sport X
  • TV2 Play
20:45
Fiorentina Fiorentina Lazio Lazio
  • TV2 Play
Campeonato PaulistaCampeonato Paulista
00:00
Corinthians Corinthians Ponte Preta Ponte Preta
CONCACAF Copa Oro FemeninaCONCACAF Copa Oro Femenina
02:00
  • Gruppespil
El Salvador El Salvador Costa Rica Costa Rica
  • CONCACAF YouTube
Copa de la Liga ArgentinaCopa de la Liga Argentina
02:00
Lanús Lanús Banfield Banfield
02:00
Instituto Instituto Godoy Cruz Godoy Cruz
23:00
Defensa y Justicia Defensa y Justicia Deportivo Riestra Deportivo Riestra
23:30
Argentinos Juniors Argentinos Juniors Platense Platense
FA CupFA Cup
20:45
  • Ottendedelsfinaler
Coventry City Coventry City Maidstone Utd Maidstone Utd
  • Viaplay.dk
  • Eurosport 2
  • Allente
Indian Super LeagueIndian Super League
15:00
East Bengals East Bengals Chennaiyin Chennaiyin
  • OneFootball PPV
  • OneFootball
Liga 1 PerúLiga 1 Perú
01:00
Deportivo Garcilaso Deportivo Garcilaso U. César Vallejo U. César Vallejo
21:00
CD Los Chankas CD Los Chankas Cienciano Cienciano
MLSMLS
02:30
LA Galaxy LA Galaxy Inter Miami CF Inter Miami CF
  • MLS Season Pass (Apple TV)
Primera A ColombiaPrimera A Colombia
00:30
La Equidad La Equidad Atlético Nacional Atlético Nacional
02:30
Deportivo Pereira Deportivo Pereira Junior Junior
Ukrainian Premier LeagueUkrainian Premier League
12:00
FC Oleksandriya FC Oleksandriya Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
  • OneFootball PPV
14:30
FC Obolón-Brovar FC Obolón-Brovar Chernomorets Odessa Chernomorets Odessa
  • OneFootball PPV
Tirsdag, 27-02-2024
CONCACAF Copa Oro FemeninaCONCACAF Copa Oro Femenina
01:00
  • Gruppespil
Argentina Argentina Dominikanske Republik Dominikanske Republik
  • CONCACAF YouTube
04:15
  • Gruppespil
USA USA Mexico Mexico
  • CONCACAF YouTube
Copa ArgentinaCopa Argentina
21:10
  • 1/32 de Final
Sarmiento Sarmiento Temperley Temperley
Copa de la Liga ArgentinaCopa de la Liga Argentina
01:30
Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield Tigre Tigre
01:45
Central Córdoba Central Córdoba Atlético Tucumán Atlético Tucumán
FA CupFA Cup
20:30
  • Ottendedelsfinaler
Bournemouth Bournemouth Leicester City Leicester City
  • Viaplay.dk
  • 6'eren
  • Allente
21:00
  • Ottendedelsfinaler
Luton Town Luton Town Manchester City Manchester City
  • TV3+
  • TV3 Max
  • Viaplay.dk
  • Allente
Indian Super LeagueIndian Super League
15:00
Hyderabad FC Hyderabad FC RoundGlass Punjab FC RoundGlass Punjab FC
  • OneFootball PPV
  • OneFootball
Primera A ColombiaPrimera A Colombia
00:10
Boyacá Chicó Boyacá Chicó Santa Fe Santa Fe
02:20
Deportivo Cali Deportivo Cali Deportes Tolima Deportes Tolima
22:00
Envigado Envigado Patriotas Patriotas
Skotske PremiershipSkotske Premiership
21:00
Ross County Ross County St. Mirren St. Mirren
  • Viaplay.dk
  • Allente
UEFA Youth LeagueUEFA Youth League
16:00
  • Ottendedelsfinaler
AZ Alkmaar Academy AZ Alkmaar Academy FC Porto Academy FC Porto Academy
  • UEFA TV
  • Viaplay.dk
16:30
  • Ottendedelsfinaler
Zilina Academy Zilina Academy København Academy København Academy
  • Viaplay.dk
18:00
  • Ottendedelsfinaler
Mainz 05 Academy Mainz 05 Academy Man City Academy Man City Academy
  • UEFA TV
  • Viaplay.dk
Onsdag, 28-02-2024
Amistoso FemeninoAmistoso Femenino
16:30
Danmark Danmark Østrig Østrig
  • DR2
  • DRTV
Campeonato PaulistaCampeonato Paulista
23:30
Portuguesa Portuguesa Palmeiras Palmeiras
CONCACAF Copa Oro FemeninaCONCACAF Copa Oro Femenina
01:00
  • Gruppespil
Colombia Colombia Puerto Rico Puerto Rico
  • CONCACAF YouTube
04:15
  • Gruppespil
Brasilien Brasilien Panama Panama
  • CONCACAF YouTube
FA CupFA Cup
20:30
  • Ottendedelsfinaler
Chelsea Chelsea Leeds Utd Leeds Utd
  • Viaplay.dk
  • Eurosport 2
  • Allente
20:45
  • Ottendedelsfinaler
Nottingham Forest Nottingham Forest Manchester Utd. Manchester Utd.
  • Viaplay.dk
  • 6'eren
  • Allente
20:45
  • Ottendedelsfinaler
Wolverhampton Wolverhampton Brighton Brighton
  • TV3 Max
  • Viaplay.dk
  • Allente
21:00
  • Ottendedelsfinaler
Liverpool Liverpool Southampton Southampton
  • TV3+
  • Viaplay.dk
  • Allente
Indian Super LeagueIndian Super League
15:00
Mumbai City Mumbai City FC Goa FC Goa
  • OneFootball PPV
  • OneFootball
Liga de Campeones CONCACAFLiga de Campeones CONCACAF
00:00
  • Første runde
Orlando City Orlando City Cavalry FC Cavalry FC
  • CONCACAF YouTube
02:15
  • Første runde
Philadelphia Union Philadelphia Union Saprissa Saprissa
  • CONCACAF YouTube
04:30
  • Første runde
Houston Dynamo Houston Dynamo St. Louis City SC St. Louis City SC
  • CONCACAF YouTube
Primera A ColombiaPrimera A Colombia
02:15
Millonarios Millonarios Once Caldas Once Caldas
Skotske PremiershipSkotske Premiership
21:00
Livingston Livingston Motherwell Motherwell
  • Viaplay.dk
  • Allente
UEFA Youth LeagueUEFA Youth League
16:00
  • Ottendedelsfinaler
Bayern Academy Bayern Academy Feyenoord Academy Feyenoord Academy
  • UEFA TV
  • TV3 Sport
  • Viaplay.dk
18:00
  • Ottendedelsfinaler
Real Madrid Academy Real Madrid Academy RB Leipzig Academy RB Leipzig Academy
  • UEFA TV
  • TV3 Sport
  • Viaplay.dk
Torsdag, 29-02-2024
Campeonato CatarinenseCampeonato Catarinense
00:00
Avaí Avaí Barra do Garças FC Barra do Garças FC
Campeonato PaulistaCampeonato Paulista
01:35
Inter de Limeira Inter de Limeira São Paulo São Paulo
CONCACAF Copa Oro FemeninaCONCACAF Copa Oro Femenina
00:00
  • Gruppespil
Canada Canada Costa Rica Costa Rica
  • CONCACAF YouTube
03:00
  • Gruppespil
Paraguay Paraguay El Salvador El Salvador
  • CONCACAF YouTube
Copa ArgentinaCopa Argentina
01:10
  • 1/32 de Final
San Lorenzo San Lorenzo Independiente Chivilcoy Independiente Chivilcoy
Copa de la Liga ArgentinaCopa de la Liga Argentina
23:00
Gimnasia LP Gimnasia LP Instituto Instituto
Indian Super LeagueIndian Super League
15:00
Odisha FC Odisha FC East Bengals East Bengals
  • OneFootball PPV
  • OneFootball
Liga 1 PerúLiga 1 Perú
20:15
Alianza Atlético Alianza Atlético Deportivo Garcilaso Deportivo Garcilaso
Liga de Campeones CONCACAFLiga de Campeones CONCACAF
01:00
  • Første runde
FC Cincinnati FC Cincinnati Cavalier SC Cavalier SC
  • CONCACAF YouTube
03:15
  • Første runde
Nashville SC Nashville SC Moca FC Moca FC
  • CONCACAF YouTube
Fredag, 01-03-2024
Superliga DanmarkSuperliga Danmark
19:00
FC Midtjylland FC Midtjylland København København
  • TV3+
BundesligaBundesliga
20:30
Freiburg Freiburg FC Bayern FC Bayern
  • TV3 Max
  • Viaplay.dk
Campeonato PaulistaCampeonato Paulista
22:30
Botafogo SP Botafogo SP Guarani Guarani
Copa de la Liga ArgentinaCopa de la Liga Argentina
01:15
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia Barracas Central Barracas Central
01:15
CA Huracán CA Huracán Rosario Central Rosario Central
23:00
Tigre Tigre Central Córdoba Central Córdoba
K League 1K League 1
06:00
Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai Pohang Steelers Pohang Steelers
  • OneFootball
Liga 1 PerúLiga 1 Perú
21:00
AD Tarma AD Tarma Alianza Lima Alianza Lima
Liga de Campeones CONCACAFLiga de Campeones CONCACAF
02:15
  • Første runde
New England Revolution New England Revolution CAI La Chorrera CAI La Chorrera
  • CONCACAF YouTube
Primera A ColombiaPrimera A Colombia
01:45
Medellín Medellín Deportivo Pasto Deportivo Pasto
22:00
Envigado Envigado Jaguares FC Jaguares FC
Lørdag, 02-03-2024
Premier LeaguePremier League
16:00
Tottenham Tottenham Crystal Palace Crystal Palace
  • TV3+
16:00
Everton Everton West Ham West Ham
  • To be confirmed
16:00
Newcastle Newcastle Wolverhampton Wolverhampton
  • To be confirmed
16:00
Fulham Fulham Brighton Brighton
  • To be confirmed
16:00
Nottingham Forest Nottingham Forest Liverpool Liverpool
  • To be confirmed
16:00
Brentford Brentford Chelsea Chelsea
  • To be confirmed
18:30
Luton Town Luton Town Aston Villa Aston Villa
  • To be confirmed
Campeonato MineiroCampeonato Mineiro
20:30
Atlético Mineiro Atlético Mineiro Ipatinga MG Ipatinga MG
20:30
Cruzeiro Cruzeiro Uberlândia Uberlândia
20:30
Tombense Tombense América MG América MG
20:30
Patrocinense Patrocinense Pouso Alegre Pouso Alegre
20:30
Democrata GV Democrata GV Vila Nova MG Vila Nova MG
20:30
Athletic Club MG Athletic Club MG Itabirito FC Itabirito FC
Campeonato PaulistaCampeonato Paulista
20:00
Corinthians Corinthians Santo André Santo André
22:00
Portuguesa Portuguesa Mirassol Mirassol
Carioca Série ACarioca Série A
00:00
CR Flamengo CR Flamengo Madureira Madureira
00:00
Fluminense Fluminense Botafogo Botafogo
00:00
Vasco da Gama Vasco da Gama Portuguesa RJ Portuguesa RJ
00:00
Audax Rio Audax Rio Sampaio Corrêa Sampaio Corrêa
Copa de la Liga ArgentinaCopa de la Liga Argentina
01:15
Banfield Banfield Deportivo Riestra Deportivo Riestra
01:15
Platense Platense Racing Avellaneda Racing Avellaneda
21:00
Sarmiento Sarmiento Unión Santa Fe Unión Santa Fe
23:00
Atlético Tucumán Atlético Tucumán Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
23:15
Independiente Independiente Argentinos Juniors Argentinos Juniors
K League 1K League 1
06:00
Gwangju FC Gwangju FC Seoul Seoul
  • OneFootball
Liga 1 PerúLiga 1 Perú
02:30
Universitario Universitario Sport Huancayo Sport Huancayo
19:15
Sporting Cristal Sporting Cristal Atlético Grau Atlético Grau
21:45
Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos Melgar Melgar
MLSMLS
20:00
Real Salt Lake Real Salt Lake Los Angeles FC Los Angeles FC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
20:00
Minnesota Utd. Minnesota Utd. Columbus Crew Columbus Crew
  • MLS Season Pass (Apple TV)
22:30
Inter Miami CF Inter Miami CF Orlando City Orlando City
  • MLS Season Pass (Apple TV)
Primera A ColombiaPrimera A Colombia
00:10
Boyacá Chicó Boyacá Chicó Deportes Tolima Deportes Tolima
02:20
Deportivo Cali Deportivo Cali Once Caldas Once Caldas
22:00
Millonarios Millonarios La Equidad La Equidad
RegionalligaRegionalliga
14:00
FSV Frankfurt FSV Frankfurt Astoria Walldorf Astoria Walldorf
  • OneFootball PPV
14:00
VfR Aalen VfR Aalen Mainz 05 II Mainz 05 II
  • OneFootball PPV
14:00
Stuttgarter Kickers Stuttgarter Kickers TSV Steinbach TSV Steinbach
  • OneFootball PPV
14:00
TSV Schott Mainz TSV Schott Mainz FC Homburg FC Homburg
  • OneFootball PPV
14:00
Hoffenheim II Hoffenheim II TuS Koblenz TuS Koblenz
  • OneFootball PPV
14:00
Bahlinger SC Bahlinger SC SGV Freiberg SGV Freiberg
  • OneFootball PPV
14:00
Eintracht Frankfurt II Eintracht Frankfurt II KSV Hessen Kassel KSV Hessen Kassel
  • OneFootball PPV
Schweiz Super LeagueSchweiz Super League
18:00
Servette Servette St. Gallen St. Gallen
  • OneFootball
18:00
FC Stade-Lausanne-Ouchy FC Stade-Lausanne-Ouchy Grasshopper Grasshopper
  • OneFootball
20:30
FC Basel FC Basel Lausanne Sport Lausanne Sport
  • OneFootball
Slovakisk Super LigaSlovakisk Super Liga
17:00
Slovan Bratislava Slovan Bratislava Spartak Trnava Spartak Trnava
  • OneFootball
17:00
Ruzomberok Ruzomberok FK Železiarne Podbrezová FK Železiarne Podbrezová
  • OneFootball
17:00
FC DAC FC DAC Zilina Zilina
  • OneFootball
17:00
MFK Zemplín Michalovce MFK Zemplín Michalovce FC ViOn FC ViOn
  • OneFootball
17:00
Banská Bystrica Banská Bystrica FK Košice FK Košice
  • OneFootball
17:00
MFK Skalica MFK Skalica AS Trencin AS Trencin
  • OneFootball
Søndag, 03-03-2024
Superliga DanmarkSuperliga Danmark
14:00
Lyngby Lyngby Hvidovre IF Hvidovre IF
  • To be confirmed
14:00
Viborg FF Viborg FF Randers Randers
  • To be confirmed
16:00
Brondby IF Brondby IF Vejle BK Vejle BK
  • To be confirmed
18:00
AGF Aarhus  AGF Aarhus OB OB
  • To be confirmed
Premier LeaguePremier League
14:00
Burnley Burnley Bournemouth Bournemouth
  • To be confirmed
16:30
Manchester City Manchester City Manchester Utd. Manchester Utd.
  • To be confirmed
Admiral BundesligaAdmiral Bundesliga
17:00
Sturm Graz Sturm Graz Wolfsberger AC Wolfsberger AC
  • OneFootball
17:00
Rapid Wien Rapid Wien Austria Lustenau Austria Lustenau
  • OneFootball
17:00
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
  • OneFootball
17:00
SCR Altach SCR Altach LASK Linz LASK Linz
  • OneFootball
17:00
Blau Weiß Linz Blau Weiß Linz Austria Wien Austria Wien
  • OneFootball
17:00
WSG Swarovski Tirol WSG Swarovski Tirol TSV Hartberg TSV Hartberg
  • OneFootball
Campeonato PaulistaCampeonato Paulista
00:00
Inter de Limeira Inter de Limeira Ituano Ituano
20:00
São Bernardo São Bernardo Água Santa Água Santa
21:00
Ponte Preta Ponte Preta Grêmio Novorizontino Grêmio Novorizontino
22:00
RB Bragantino RB Bragantino Santos Santos
Copa de la Liga ArgentinaCopa de la Liga Argentina
01:30
Talleres Córdoba Talleres Córdoba River Plate River Plate
21:00
Godoy Cruz Godoy Cruz Estudiantes LP Estudiantes LP
21:00
Defensa y Justicia Defensa y Justicia Lanús Lanús
23:15
Boca Juniors Boca Juniors Belgrano Belgrano
Liga 1 PerúLiga 1 Perú
01:00
U. César Vallejo U. César Vallejo Cusco FC Cusco FC
21:00
CD Los Chankas CD Los Chankas Sport Boys A. Sport Boys A.
MLSMLS
01:30
Vancouver Whitecaps Vancouver Whitecaps Charlotte FC Charlotte FC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
02:30
Chicago Fire Chicago Fire FC Cincinnati FC Cincinnati
  • MLS Season Pass (Apple TV)
02:30
FC Dallas FC Dallas CF Montréal CF Montréal
  • MLS Season Pass (Apple TV)
02:30
Houston Dynamo Houston Dynamo New York RB New York RB
  • MLS Season Pass (Apple TV)
02:30
Sporting KC Sporting KC Philadelphia Union Philadelphia Union
  • MLS Season Pass (Apple TV)
02:30
St. Louis City SC St. Louis City SC New York City New York City
  • MLS Season Pass (Apple TV)
03:30
Colorado Rapids Colorado Rapids Nashville SC Nashville SC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
04:30
Seattle Sounders Seattle Sounders Austin FC Austin FC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
04:30
Portland Timbers Portland Timbers DC United DC United
  • MLS Season Pass (Apple TV)
04:30
San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes LA Galaxy LA Galaxy
  • MLS Season Pass (Apple TV)
20:00
New England Revolution New England Revolution Toronto FC Toronto FC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
Primera A ColombiaPrimera A Colombia
00:10
Deportivo Pereira Deportivo Pereira América de Cali América de Cali
02:20
Junior Junior Atlético Nacional Atlético Nacional
22:00
Bucaramanga Bucaramanga Patriotas Patriotas
RegionalligaRegionalliga
14:00
Stuttgart II Stuttgart II TSG Balingen TSG Balingen
  • OneFootball PPV
14:00
SG Barockstadt SG Barockstadt Kickers Offenbach Kickers Offenbach
  • OneFootball PPV
Schweiz Super LeagueSchweiz Super League
14:15
FC Luzern FC Luzern Lugano Lugano
  • OneFootball
16:30
FC Zurich FC Zurich Young Boys Young Boys
  • OneFootball
16:30
FC Winterthur FC Winterthur Yverdon Sport Yverdon Sport
  • OneFootball
Mandag, 04-03-2024
Superliga DanmarkSuperliga Danmark
19:00
Nordsjælland Nordsjælland Silkeborg IF Silkeborg IF
  • To be confirmed
Premier LeaguePremier League
21:00
Sheffield United Sheffield United Arsenal Arsenal
  • To be confirmed
Campeonato PaulistaCampeonato Paulista
00:00
São Paulo São Paulo Palmeiras Palmeiras
Copa de la Liga ArgentinaCopa de la Liga Argentina
01:30
Newell's Old Boys Newell's Old Boys San Lorenzo San Lorenzo
Liga 1 PerúLiga 1 Perú
01:00
Cienciano Cienciano Carlos A. Mannucci Carlos A. Mannucci
20:00
Unión Comercio Unión Comercio UTC Cajamarca UTC Cajamarca
Primera A ColombiaPrimera A Colombia
00:10
Medellín Medellín Águilas Doradas Rionegro Águilas Doradas Rionegro
02:20
Alianza Petrolera Alianza Petrolera Santa Fe Santa Fe
Tirsdag, 05-03-2024
Champions LeagueChampions League
21:00
  • Ottendedelsfinaler
Real Sociedad Real Sociedad PSG PSG
  • To be confirmed
21:00
  • Ottendedelsfinaler
FC Bayern FC Bayern Lazio Lazio
  • To be confirmed
Europa LeagueEuropa League
18:45
  • Ottendedelsfinaler
Sporting CP Sporting CP Atalanta Atalanta
  • To be confirmed
Copa de la Liga ArgentinaCopa de la Liga Argentina
01:00
Instituto Instituto CA Huracán CA Huracán
23:00
Barracas Central Barracas Central Independiente Independiente
Onsdag, 06-03-2024
Champions LeagueChampions League
21:00
  • Ottendedelsfinaler
Manchester City Manchester City København København
  • To be confirmed
21:00
  • Ottendedelsfinaler
Real Madrid Real Madrid RB Leipzig RB Leipzig
  • To be confirmed
Copa de la Liga ArgentinaCopa de la Liga Argentina
00:00
Racing Avellaneda Racing Avellaneda Sarmiento Sarmiento
01:30
Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield Rosario Central Rosario Central
21:00
Argentinos Juniors Argentinos Juniors Gimnasia LP Gimnasia LP
23:15
Estudiantes LP Estudiantes LP Platense Platense
23:15
Unión Santa Fe Unión Santa Fe Boca Juniors Boca Juniors
Torsdag, 07-03-2024
Europa LeagueEuropa League
PD
  • Ottendedelsfinaler
AS Roma AS Roma Brighton Brighton
  • To be confirmed
PD
  • Ottendedelsfinaler
AC Milan AC Milan Slavia Praha Slavia Praha
  • To be confirmed
PD
  • Ottendedelsfinaler
Freiburg Freiburg West Ham West Ham
  • To be confirmed
PD
  • Ottendedelsfinaler
Benfica Benfica Rangers FC Rangers FC
  • To be confirmed
PD
  • Ottendedelsfinaler
Sparta Praha Sparta Praha Liverpool Liverpool
  • To be confirmed
PD
  • Ottendedelsfinaler
O. Marseille O. Marseille Villarreal Villarreal
  • To be confirmed
PD
  • Ottendedelsfinaler
Qarabag FK Qarabag FK Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
  • To be confirmed
Copa de la Liga ArgentinaCopa de la Liga Argentina
01:30
River Plate River Plate Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
01:30
Atlético Tucumán Atlético Tucumán Banfield Banfield
21:00
Deportivo Riestra Deportivo Riestra Talleres Córdoba Talleres Córdoba
23:00
Lanús Lanús Central Córdoba Central Córdoba
Europa Conference LeagueEuropa Conference League
PD
  • Ottendedelsfinaler
Ajax Ajax Aston Villa Aston Villa
  • To be confirmed
PD
  • Ottendedelsfinaler
Olympiacos Olympiacos Maccabi Tel Aviv FC Maccabi Tel Aviv FC
  • To be confirmed
PD
  • Ottendedelsfinaler
Sturm Graz Sturm Graz Lille Lille
  • To be confirmed
PD
  • Ottendedelsfinaler
GNK Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb PAOK FC PAOK FC
  • To be confirmed
PD
  • Ottendedelsfinaler
Molde Molde Club Brugge Club Brugge
  • To be confirmed
PD
  • Ottendedelsfinaler
Maccabi Haifa Maccabi Haifa Fiorentina Fiorentina
  • To be confirmed
PD
  • Ottendedelsfinaler
Servette Servette Viktoria Plzen Viktoria Plzen
  • To be confirmed
PD
  • Ottendedelsfinaler
Saint-Gilloise Saint-Gilloise Fenerbahçe Fenerbahçe
  • To be confirmed
Fredag, 08-03-2024
Superliga DanmarkSuperliga Danmark
19:00
Hvidovre IF Hvidovre IF Nordsjælland Nordsjælland
  • To be confirmed
Copa de la Liga ArgentinaCopa de la Liga Argentina
01:15
Belgrano Belgrano Defensa y Justicia Defensa y Justicia
01:15
Newell's Old Boys Newell's Old Boys Tigre Tigre
Lørdag, 09-03-2024
Premier LeaguePremier League
13:30
Manchester Utd. Manchester Utd. Everton Everton
  • To be confirmed
16:00
Crystal Palace Crystal Palace Luton Town Luton Town
  • To be confirmed
16:00
Bournemouth Bournemouth Sheffield United Sheffield United
  • To be confirmed
16:00
Wolverhampton Wolverhampton Fulham Fulham
  • To be confirmed
18:30
Arsenal Arsenal Brentford Brentford
  • To be confirmed
Copa de la Liga ArgentinaCopa de la Liga Argentina
21:00
Gimnasia LP Gimnasia LP Barracas Central Barracas Central
21:00
Sarmiento Sarmiento Estudiantes LP Estudiantes LP
23:15
Independiente Independiente River Plate River Plate
MLSMLS
20:00
Toronto FC Toronto FC Charlotte FC Charlotte FC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
20:00
New York City New York City Portland Timbers Portland Timbers
  • MLS Season Pass (Apple TV)
Primera A ColombiaPrimera A Colombia
00:10
Águilas Doradas Rionegro Águilas Doradas Rionegro Junior Junior
02:20
La Equidad La Equidad Deportivo Cali Deportivo Cali
20:00
Deportivo Pasto Deportivo Pasto Boyacá Chicó Boyacá Chicó
22:10
Santa Fe Santa Fe Fortaleza Fortaleza
Søndag, 10-03-2024
Superliga DanmarkSuperliga Danmark
14:00
Vejle BK Vejle BK OB OB
  • To be confirmed
14:00
Silkeborg IF Silkeborg IF  AGF Aarhus AGF Aarhus
  • To be confirmed
16:00
København København Lyngby Lyngby
  • To be confirmed
18:00
Viborg FF Viborg FF Brondby IF Brondby IF
  • To be confirmed
Premier LeaguePremier League
14:00
Aston Villa Aston Villa Tottenham Tottenham
  • To be confirmed
15:00
West Ham West Ham Burnley Burnley
  • To be confirmed
15:00
Brighton Brighton Nottingham Forest Nottingham Forest
  • To be confirmed
16:45
Liverpool Liverpool Manchester City Manchester City
  • To be confirmed
Campeonato PaulistaCampeonato Paulista
20:00
Santos Santos Inter de Limeira Inter de Limeira
20:00
Mirassol Mirassol São Bernardo São Bernardo
20:00
Guarani Guarani RB Bragantino RB Bragantino
20:00
Ituano Ituano São Paulo São Paulo
20:00
Palmeiras Palmeiras Botafogo SP Botafogo SP
20:00
Santo André Santo André Ponte Preta Ponte Preta
20:00
Água Santa Água Santa Corinthians Corinthians
20:00
Grêmio Novorizontino Grêmio Novorizontino Portuguesa Portuguesa
Copa de la Liga ArgentinaCopa de la Liga Argentina
01:30
Rosario Central Rosario Central Instituto Instituto
01:30
Platense Platense San Lorenzo San Lorenzo
21:00
Godoy Cruz Godoy Cruz Newell's Old Boys Newell's Old Boys
21:00
CA Huracán CA Huracán Argentinos Juniors Argentinos Juniors
23:15
Defensa y Justicia Defensa y Justicia Unión Santa Fe Unión Santa Fe
23:15
Talleres Córdoba Talleres Córdoba Atlético Tucumán Atlético Tucumán
MLSMLS
01:30
New York RB New York RB FC Dallas FC Dallas
  • MLS Season Pass (Apple TV)
01:30
Philadelphia Union Philadelphia Union Seattle Sounders Seattle Sounders
  • MLS Season Pass (Apple TV)
01:30
Columbus Crew Columbus Crew Chicago Fire Chicago Fire
  • MLS Season Pass (Apple TV)
01:30
Orlando City Orlando City Minnesota Utd. Minnesota Utd.
  • MLS Season Pass (Apple TV)
01:30
Atlanta United Atlanta United New England Revolution New England Revolution
  • MLS Season Pass (Apple TV)
02:30
Austin FC Austin FC St. Louis City SC St. Louis City SC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
03:30
Real Salt Lake Real Salt Lake Colorado Rapids Colorado Rapids
  • MLS Season Pass (Apple TV)
04:30
San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes Vancouver Whitecaps Vancouver Whitecaps
  • MLS Season Pass (Apple TV)
04:30
Los Angeles FC Los Angeles FC Sporting KC Sporting KC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
21:00
FC Cincinnati FC Cincinnati DC United DC United
  • MLS Season Pass (Apple TV)
21:00
Nashville SC Nashville SC LA Galaxy LA Galaxy
  • MLS Season Pass (Apple TV)
23:00
Inter Miami CF Inter Miami CF CF Montréal CF Montréal
  • MLS Season Pass (Apple TV)
Primera A ColombiaPrimera A Colombia
00:20
América de Cali América de Cali Alianza Petrolera Alianza Petrolera
02:30
Deportes Tolima Deportes Tolima Medellín Medellín
20:00
Once Caldas Once Caldas Envigado Envigado
22:10
Atlético Nacional Atlético Nacional Bucaramanga Bucaramanga
Flere dage

Noticias de Fútbol en TV

WOSTI: Sportsinformation på tv på internationalt plan.
Ver todas las Noticias

Den mest omfattende information om TV-transmitteret fodbold i dag, der tilbydes i Danmark, samles i denne ugentlige TV-programoversigt, hvor alle TV-transmitterede fodboldkampe er oplyst, både dem med gratis adgang og betalings-TV-kanaler.

I de næste par dage er det allerede bekræftet, at der skal spilles i alt 325 fodboldkampe live, fra 35 forskellige ligaer, der endnu ikke er spillet. Vi fremhæver, at 55 af dem er TV-transmitteret gratis, så fodboldkampen kan ses gratis på TV og via streaming. Mens du for at se de andre 270 fodboldkampe skal være abonnent hos en af de betalingsoperatører, der markedsføres i Danmark. Med det betydelige antal fodboldkampe, der er hver uge og forvirringen om TV-rettigheder, for at vide, hvor man kan se fodbold på TV, er denne hjemmeside et grundlæggende værktøj til ikke at gå glip af nogen fodboldkamp, der sendes hver dag i Danmark.

Du kan tjekke listen over tv-transmitterede kampe, filtreret efter hold, liga og tv-kanaler.

Superligaen, er professionel fodboldliga i Danmark. Ligaen består af 14 hold og spilles fra marts til november.

Rettighederne til Superligaen er hovedsageligt købt af TV2, en dansk offentlig tv-kanal. Derudover transmitteres nogle kampe også af andre tv-kanaler og online streamingtjenester. Dette giver fodboldfans i Danmark mulighed for at se deres favorithold spille hjemme eller ude.

Nogle af de bedste spillere i Danmarks historie er Michael Laudrup, Peter Schmeichel og Brian Laudrup. Michael Laudrup anses for at være en af Danmarks bedste spillere nogensinde, og han har spillet for hold som Barcelona og Real Madrid. Peter Schmeichel er kendt som en af de bedste målmænd i fodboldhistorien, og han har spillet for hold som Manchester United og Aston Villa. Brian Laudrup er også en meget talentfuld spiller, der har spillet for hold som Rangers og Chelsea.