TV-transmission af Superliga Danesa

Fredag, 15-07-2022
19:00
  • Superliga Danesa
FC Midtjylland FC Midtjylland Randers Randers
  • To be confirmed
Søndag, 17-07-2022
14:00
  • Superliga Danesa
Lyngby Lyngby Silkeborg IF Silkeborg IF
  • To be confirmed
14:00
  • Superliga Danesa
Viborg FF Viborg FF Aalborg Aalborg
  • To be confirmed
16:00
  • Superliga Danesa
København København AC Horsens AC Horsens
  • To be confirmed
18:00
  • Superliga Danesa
Brondby IF Brondby IF AGF AGF
  • To be confirmed
Mandag, 18-07-2022
19:00
  • Superliga Danesa
OB OB Nordsjælland Nordsjælland
  • To be confirmed
Fredag, 22-07-2022
19:00
  • Superliga Danesa
FC Midtjylland FC Midtjylland Silkeborg IF Silkeborg IF
  • To be confirmed
Søndag, 24-07-2022
14:00
  • Superliga Danesa
Randers Randers OB OB
  • To be confirmed
14:00
  • Superliga Danesa
AGF AGF Viborg FF Viborg FF
  • To be confirmed
16:00
  • Superliga Danesa
Brondby IF Brondby IF Nordsjælland Nordsjælland
  • To be confirmed
18:00
  • Superliga Danesa
Aalborg Aalborg København København
  • To be confirmed
Mandag, 25-07-2022
19:00
  • Superliga Danesa
AC Horsens AC Horsens Lyngby Lyngby
  • To be confirmed
Fredag, 29-07-2022
19:00
  • Superliga Danesa
OB OB FC Midtjylland FC Midtjylland
  • To be confirmed
Søndag, 31-07-2022
14:00
  • Superliga Danesa
Aalborg Aalborg AC Horsens AC Horsens
  • To be confirmed
14:00
  • Superliga Danesa
AGF AGF Randers Randers
  • To be confirmed
16:00
  • Superliga Danesa
Viborg FF Viborg FF København København
  • To be confirmed
18:00
  • Superliga Danesa
Silkeborg IF Silkeborg IF Brondby IF Brondby IF
  • To be confirmed
Mandag, 01-08-2022
19:00
  • Superliga Danesa
Nordsjælland Nordsjælland Lyngby Lyngby
  • To be confirmed
Fredag, 05-08-2022
18:00
  • Superliga Danesa
Randers Randers AC Horsens AC Horsens
  • To be confirmed
20:00
  • Superliga Danesa
Lyngby Lyngby FC Midtjylland FC Midtjylland
  • To be confirmed
Søndag, 07-08-2022
14:00
  • Superliga Danesa
Nordsjælland Nordsjælland Viborg FF Viborg FF
  • To be confirmed
16:00
  • Superliga Danesa
København København Brondby IF Brondby IF
  • To be confirmed
18:00
  • Superliga Danesa
OB OB AGF AGF
  • To be confirmed
Mandag, 08-08-2022
19:00
  • Superliga Danesa
Silkeborg IF Silkeborg IF Aalborg Aalborg
  • To be confirmed
Fredag, 12-08-2022
19:00
  • Superliga Danesa
AC Horsens AC Horsens FC Midtjylland FC Midtjylland
  • To be confirmed
21:00
  • Superliga Danesa
København København Randers Randers
  • To be confirmed
Søndag, 14-08-2022
14:00
  • Superliga Danesa
Viborg FF Viborg FF Silkeborg IF Silkeborg IF
  • To be confirmed
16:00
  • Superliga Danesa
Aalborg Aalborg Nordsjælland Nordsjælland
  • To be confirmed
18:00
  • Superliga Danesa
Brondby IF Brondby IF OB OB
  • To be confirmed
Mandag, 15-08-2022
19:00
  • Superliga Danesa
AGF AGF Lyngby Lyngby
  • To be confirmed
Fredag, 19-08-2022
19:00
  • Superliga Danesa
Lyngby Lyngby København København
  • To be confirmed
Lørdag, 20-08-2022
16:00
  • Superliga Danesa
FC Midtjylland FC Midtjylland AGF AGF
  • To be confirmed
Søndag, 21-08-2022
14:00
  • Superliga Danesa
Nordsjælland Nordsjælland Silkeborg IF Silkeborg IF
  • To be confirmed
16:00
  • Superliga Danesa
Randers Randers Viborg FF Viborg FF
  • To be confirmed
18:00
  • Superliga Danesa
Aalborg Aalborg Brondby IF Brondby IF
  • To be confirmed
Mandag, 22-08-2022
19:00
  • Superliga Danesa
OB OB AC Horsens AC Horsens
  • To be confirmed
Fredag, 26-08-2022
19:00
  • Superliga Danesa
AC Horsens AC Horsens AGF AGF
  • To be confirmed
Søndag, 28-08-2022
14:00
  • Superliga Danesa
Randers Randers Aalborg Aalborg
  • To be confirmed
14:00
  • Superliga Danesa
Viborg FF Viborg FF Lyngby Lyngby
  • To be confirmed
16:00
  • Superliga Danesa
Nordsjælland Nordsjælland København København
  • To be confirmed
18:00
  • Superliga Danesa
Silkeborg IF Silkeborg IF OB OB
  • To be confirmed
Mandag, 29-08-2022
19:00
  • Superliga Danesa
Brondby IF Brondby IF FC Midtjylland FC Midtjylland
  • To be confirmed
Søndag, 04-09-2022
15:00
  • Superliga Danesa
København København Silkeborg IF Silkeborg IF
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
FC Midtjylland FC Midtjylland Aalborg Aalborg
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Lyngby Lyngby Randers Randers
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
AC Horsens AC Horsens Brondby IF Brondby IF
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
AGF AGF Nordsjælland Nordsjælland
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
OB OB Viborg FF Viborg FF
  • To be confirmed
Søndag, 11-09-2022
15:00
  • Superliga Danesa
Nordsjælland Nordsjælland FC Midtjylland FC Midtjylland
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Brondby IF Brondby IF Randers Randers
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Aalborg Aalborg Lyngby Lyngby
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
OB OB København København
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Viborg FF Viborg FF AC Horsens AC Horsens
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Silkeborg IF Silkeborg IF AGF AGF
  • To be confirmed
Søndag, 18-09-2022
15:00
  • Superliga Danesa
FC Midtjylland FC Midtjylland København København
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Randers Randers Silkeborg IF Silkeborg IF
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Lyngby Lyngby OB OB
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
AC Horsens AC Horsens Nordsjælland Nordsjælland
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
AGF AGF Aalborg Aalborg
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Viborg FF Viborg FF Brondby IF Brondby IF
  • To be confirmed
Søndag, 02-10-2022
15:00
  • Superliga Danesa
Nordsjælland Nordsjælland Randers Randers
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
København København AGF AGF
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
FC Midtjylland FC Midtjylland Viborg FF Viborg FF
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Brondby IF Brondby IF Lyngby Lyngby
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Aalborg Aalborg OB OB
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Silkeborg IF Silkeborg IF AC Horsens AC Horsens
  • To be confirmed
Søndag, 09-10-2022
15:00
  • Superliga Danesa
København København Nordsjælland Nordsjælland
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Randers Randers Brondby IF Brondby IF
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Lyngby Lyngby Viborg FF Viborg FF
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
AC Horsens AC Horsens Aalborg Aalborg
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
AGF AGF FC Midtjylland FC Midtjylland
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
OB OB Silkeborg IF Silkeborg IF
  • To be confirmed
Søndag, 16-10-2022
15:00
  • Superliga Danesa
Nordsjælland Nordsjælland AGF AGF
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
FC Midtjylland FC Midtjylland AC Horsens AC Horsens
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Brondby IF Brondby IF København København
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Lyngby Lyngby Aalborg Aalborg
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Viborg FF Viborg FF OB OB
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Silkeborg IF Silkeborg IF Randers Randers
  • To be confirmed
Søndag, 23-10-2022
15:00
  • Superliga Danesa
København København FC Midtjylland FC Midtjylland
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Aalborg Aalborg Viborg FF Viborg FF
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Randers Randers Nordsjælland Nordsjælland
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
AC Horsens AC Horsens Silkeborg IF Silkeborg IF
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
AGF AGF Brondby IF Brondby IF
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
OB OB Lyngby Lyngby
  • To be confirmed
Søndag, 30-10-2022
15:00
  • Superliga Danesa
Nordsjælland Nordsjælland AC Horsens AC Horsens
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
FC Midtjylland FC Midtjylland OB OB
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Brondby IF Brondby IF Aalborg Aalborg
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Randers Randers København København
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Lyngby Lyngby AGF AGF
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Silkeborg IF Silkeborg IF Viborg FF Viborg FF
  • To be confirmed
Søndag, 06-11-2022
15:00
  • Superliga Danesa
København København Lyngby Lyngby
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
FC Midtjylland FC Midtjylland Nordsjælland Nordsjælland
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Aalborg Aalborg Silkeborg IF Silkeborg IF
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
AC Horsens AC Horsens Randers Randers
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
OB OB Brondby IF Brondby IF
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Viborg FF Viborg FF AGF AGF
  • To be confirmed
Søndag, 13-11-2022
15:00
  • Superliga Danesa
Nordsjælland Nordsjælland Aalborg Aalborg
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Brondby IF Brondby IF Viborg FF Viborg FF
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Randers Randers FC Midtjylland FC Midtjylland
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
AC Horsens AC Horsens OB OB
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
AGF AGF København København
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Silkeborg IF Silkeborg IF Lyngby Lyngby
  • To be confirmed
Søndag, 19-02-2023
15:00
  • Superliga Danesa
Brondby IF Brondby IF AC Horsens AC Horsens
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Aalborg Aalborg AGF AGF
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Lyngby Lyngby Nordsjælland Nordsjælland
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
OB OB Randers Randers
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Viborg FF Viborg FF FC Midtjylland FC Midtjylland
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Silkeborg IF Silkeborg IF København København
  • To be confirmed
Søndag, 26-02-2023
15:00
  • Superliga Danesa
Nordsjælland Nordsjælland OB OB
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
København København Aalborg Aalborg
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
FC Midtjylland FC Midtjylland Brondby IF Brondby IF
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Randers Randers Lyngby Lyngby
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
AC Horsens AC Horsens Viborg FF Viborg FF
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
AGF AGF Silkeborg IF Silkeborg IF
  • To be confirmed
Søndag, 05-03-2023
15:00
  • Superliga Danesa
København København OB OB
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Aalborg Aalborg FC Midtjylland FC Midtjylland
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Lyngby Lyngby Brondby IF Brondby IF
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
AGF AGF AC Horsens AC Horsens
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Viborg FF Viborg FF Randers Randers
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Silkeborg IF Silkeborg IF Nordsjælland Nordsjælland
  • To be confirmed
Søndag, 12-03-2023
15:00
  • Superliga Danesa
FC Midtjylland FC Midtjylland Lyngby Lyngby
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Brondby IF Brondby IF Silkeborg IF Silkeborg IF
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Randers Randers AGF AGF
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
AC Horsens AC Horsens København København
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
OB OB Aalborg Aalborg
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Viborg FF Viborg FF Nordsjælland Nordsjælland
  • To be confirmed
Søndag, 19-03-2023
15:00
  • Superliga Danesa
Nordsjælland Nordsjælland Brondby IF Brondby IF
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
København København Viborg FF Viborg FF
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Aalborg Aalborg Randers Randers
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Lyngby Lyngby AC Horsens AC Horsens
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
AGF AGF OB OB
  • To be confirmed
15:00
  • Superliga Danesa
Silkeborg IF Silkeborg IF FC Midtjylland FC Midtjylland
  • To be confirmed
Flere dage

I øjeblikket er der 132 TV-transmitterede fodboldkampe og 1 TV-kanaler vil udsende hver eneste af dem. Den næste fodboldkamp, du kan opleve, er FC Midtjylland - Randers som spilles næste torsdag, 15. juli 2022 kl. 19:00 og som bliver TV-transmitteret af To be confirmed.