TV-transmission af Copa de la Liga Argentina

Fodboldkampe i dag søndag, 25-02-2024
02:00
  • Copa de la Liga Argentina
Unión Santa Fe Unión Santa Fe Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
02:00
  • Copa de la Liga Argentina
Sarmiento Sarmiento Barracas Central Barracas Central
21:00
  • Copa de la Liga Argentina
River Plate River Plate Boca Juniors Boca Juniors
23:30
  • Copa de la Liga Argentina
Gimnasia LP Gimnasia LP Estudiantes LP Estudiantes LP
23:45
  • Copa de la Liga Argentina
Newell's Old Boys Newell's Old Boys Rosario Central Rosario Central
I morgen mandag, 26-02-2024
02:00
  • Copa de la Liga Argentina
Lanús Lanús Banfield Banfield
02:00
  • Copa de la Liga Argentina
Instituto Instituto Godoy Cruz Godoy Cruz
23:00
  • Copa de la Liga Argentina
Defensa y Justicia Defensa y Justicia Deportivo Riestra Deportivo Riestra
23:30
  • Copa de la Liga Argentina
Argentinos Juniors Argentinos Juniors Platense Platense
Tirsdag, 27-02-2024
01:30
  • Copa de la Liga Argentina
Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield Tigre Tigre
01:45
  • Copa de la Liga Argentina
Central Córdoba Central Córdoba Atlético Tucumán Atlético Tucumán
Torsdag, 29-02-2024
23:00
  • Copa de la Liga Argentina
Gimnasia LP Gimnasia LP Instituto Instituto
Fredag, 01-03-2024
01:15
  • Copa de la Liga Argentina
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia Barracas Central Barracas Central
01:15
  • Copa de la Liga Argentina
CA Huracán CA Huracán Rosario Central Rosario Central
23:00
  • Copa de la Liga Argentina
Tigre Tigre Central Córdoba Central Córdoba
Lørdag, 02-03-2024
01:15
  • Copa de la Liga Argentina
Banfield Banfield Deportivo Riestra Deportivo Riestra
01:15
  • Copa de la Liga Argentina
Platense Platense Racing Avellaneda Racing Avellaneda
21:00
  • Copa de la Liga Argentina
Sarmiento Sarmiento Unión Santa Fe Unión Santa Fe
23:00
  • Copa de la Liga Argentina
Atlético Tucumán Atlético Tucumán Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
23:15
  • Copa de la Liga Argentina
Independiente Independiente Argentinos Juniors Argentinos Juniors
Søndag, 03-03-2024
01:30
  • Copa de la Liga Argentina
Talleres Córdoba Talleres Córdoba River Plate River Plate
21:00
  • Copa de la Liga Argentina
Godoy Cruz Godoy Cruz Estudiantes LP Estudiantes LP
21:00
  • Copa de la Liga Argentina
Defensa y Justicia Defensa y Justicia Lanús Lanús
23:15
  • Copa de la Liga Argentina
Boca Juniors Boca Juniors Belgrano Belgrano
Mandag, 04-03-2024
01:30
  • Copa de la Liga Argentina
Newell's Old Boys Newell's Old Boys San Lorenzo San Lorenzo
Tirsdag, 05-03-2024
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Instituto Instituto CA Huracán CA Huracán
23:00
  • Copa de la Liga Argentina
Barracas Central Barracas Central Independiente Independiente
Onsdag, 06-03-2024
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Racing Avellaneda Racing Avellaneda Sarmiento Sarmiento
01:30
  • Copa de la Liga Argentina
Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield Rosario Central Rosario Central
21:00
  • Copa de la Liga Argentina
Argentinos Juniors Argentinos Juniors Gimnasia LP Gimnasia LP
23:15
  • Copa de la Liga Argentina
Estudiantes LP Estudiantes LP Platense Platense
23:15
  • Copa de la Liga Argentina
Unión Santa Fe Unión Santa Fe Boca Juniors Boca Juniors
Torsdag, 07-03-2024
01:30
  • Copa de la Liga Argentina
River Plate River Plate Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
01:30
  • Copa de la Liga Argentina
Atlético Tucumán Atlético Tucumán Banfield Banfield
21:00
  • Copa de la Liga Argentina
Deportivo Riestra Deportivo Riestra Talleres Córdoba Talleres Córdoba
23:00
  • Copa de la Liga Argentina
Lanús Lanús Central Córdoba Central Córdoba
Fredag, 08-03-2024
01:15
  • Copa de la Liga Argentina
Belgrano Belgrano Defensa y Justicia Defensa y Justicia
01:15
  • Copa de la Liga Argentina
Newell's Old Boys Newell's Old Boys Tigre Tigre
Lørdag, 09-03-2024
21:00
  • Copa de la Liga Argentina
Gimnasia LP Gimnasia LP Barracas Central Barracas Central
21:00
  • Copa de la Liga Argentina
Sarmiento Sarmiento Estudiantes LP Estudiantes LP
23:15
  • Copa de la Liga Argentina
Independiente Independiente River Plate River Plate
Søndag, 10-03-2024
01:30
  • Copa de la Liga Argentina
Rosario Central Rosario Central Instituto Instituto
01:30
  • Copa de la Liga Argentina
Platense Platense San Lorenzo San Lorenzo
21:00
  • Copa de la Liga Argentina
Godoy Cruz Godoy Cruz Newell's Old Boys Newell's Old Boys
21:00
  • Copa de la Liga Argentina
CA Huracán CA Huracán Argentinos Juniors Argentinos Juniors
23:15
  • Copa de la Liga Argentina
Defensa y Justicia Defensa y Justicia Unión Santa Fe Unión Santa Fe
23:15
  • Copa de la Liga Argentina
Talleres Córdoba Talleres Córdoba Atlético Tucumán Atlético Tucumán
Mandag, 11-03-2024
01:30
  • Copa de la Liga Argentina
Boca Juniors Boca Juniors Racing Avellaneda Racing Avellaneda
23:00
  • Copa de la Liga Argentina
Tigre Tigre Lanús Lanús
Tirsdag, 12-03-2024
01:15
  • Copa de la Liga Argentina
Banfield Banfield Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
01:15
  • Copa de la Liga Argentina
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia Deportivo Riestra Deportivo Riestra
Onsdag, 13-03-2024
01:15
  • Copa de la Liga Argentina
Central Córdoba Central Córdoba Belgrano Belgrano
Fredag, 15-03-2024
20:30
  • Copa de la Liga Argentina
Deportivo Riestra Deportivo Riestra Independiente Independiente
Lørdag, 16-03-2024
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Newell's Old Boys Newell's Old Boys Platense Platense
21:00
  • Copa de la Liga Argentina
San Lorenzo San Lorenzo Sarmiento Sarmiento
23:15
  • Copa de la Liga Argentina
Racing Avellaneda Racing Avellaneda Defensa y Justicia Defensa y Justicia
Søndag, 17-03-2024
01:30
  • Copa de la Liga Argentina
Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield Instituto Instituto
01:30
  • Copa de la Liga Argentina
Atlético Tucumán Atlético Tucumán Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
20:00
  • Copa de la Liga Argentina
Godoy Cruz Godoy Cruz Tigre Tigre
20:00
  • Copa de la Liga Argentina
Barracas Central Barracas Central CA Huracán CA Huracán
22:30
  • Copa de la Liga Argentina
River Plate River Plate Gimnasia LP Gimnasia LP
Mandag, 18-03-2024
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Estudiantes LP Estudiantes LP Boca Juniors Boca Juniors
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Banfield Banfield Talleres Córdoba Talleres Córdoba
Tirsdag, 19-03-2024
01:15
  • Copa de la Liga Argentina
Unión Santa Fe Unión Santa Fe Central Córdoba Central Córdoba
Onsdag, 20-03-2024
01:15
  • Copa de la Liga Argentina
Argentinos Juniors Argentinos Juniors Rosario Central Rosario Central
23:00
  • Copa de la Liga Argentina
San Lorenzo San Lorenzo Godoy Cruz Godoy Cruz
Torsdag, 21-03-2024
01:15
  • Copa de la Liga Argentina
Belgrano Belgrano Lanús Lanús
Søndag, 31-03-2024
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Boca Juniors Boca Juniors San Lorenzo San Lorenzo
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Independiente Independiente Atlético Tucumán Atlético Tucumán
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Lanús Lanús Unión Santa Fe Unión Santa Fe
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Tigre Tigre Belgrano Belgrano
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Gimnasia LP Gimnasia LP Deportivo Riestra Deportivo Riestra
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Rosario Central Rosario Central Barracas Central Barracas Central
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Defensa y Justicia Defensa y Justicia Estudiantes LP Estudiantes LP
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Platense Platense Godoy Cruz Godoy Cruz
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Sarmiento Sarmiento Newell's Old Boys Newell's Old Boys
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Instituto Instituto Argentinos Juniors Argentinos Juniors
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia Banfield Banfield
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
CA Huracán CA Huracán River Plate River Plate
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Central Córdoba Central Córdoba Racing Avellaneda Racing Avellaneda
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Talleres Córdoba Talleres Córdoba Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
Søndag, 07-04-2024
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Estudiantes LP Estudiantes LP Central Córdoba Central Córdoba
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Godoy Cruz Godoy Cruz Sarmiento Sarmiento
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Newell's Old Boys Newell's Old Boys Boca Juniors Boca Juniors
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Racing Avellaneda Racing Avellaneda Lanús Lanús
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
River Plate River Plate Rosario Central Rosario Central
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
San Lorenzo San Lorenzo Defensa y Justicia Defensa y Justicia
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Unión Santa Fe Unión Santa Fe Belgrano Belgrano
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield Argentinos Juniors Argentinos Juniors
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Banfield Banfield Independiente Independiente
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Platense Platense Tigre Tigre
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Atlético Tucumán Atlético Tucumán Gimnasia LP Gimnasia LP
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Talleres Córdoba Talleres Córdoba Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Barracas Central Barracas Central Instituto Instituto
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Deportivo Riestra Deportivo Riestra CA Huracán CA Huracán
Søndag, 14-04-2024
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Belgrano Belgrano Racing Avellaneda Racing Avellaneda
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Argentinos Juniors Argentinos Juniors Barracas Central Barracas Central
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Boca Juniors Boca Juniors Godoy Cruz Godoy Cruz
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Independiente Independiente Talleres Córdoba Talleres Córdoba
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Lanús Lanús Estudiantes LP Estudiantes LP
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Tigre Tigre Unión Santa Fe Unión Santa Fe
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Gimnasia LP Gimnasia LP Banfield Banfield
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Rosario Central Rosario Central Deportivo Riestra Deportivo Riestra
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Defensa y Justicia Defensa y Justicia Newell's Old Boys Newell's Old Boys
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Sarmiento Sarmiento Platense Platense
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Instituto Instituto River Plate River Plate
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
CA Huracán CA Huracán Atlético Tucumán Atlético Tucumán
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Central Córdoba Central Córdoba San Lorenzo San Lorenzo
Flere dage

I øjeblikket er der 109 TV-transmitterede fodboldkampe og 2 TV-kanaler vil udsende hver eneste af dem. Den næste fodboldkamp, du kan opleve, er Unión Santa Fe - Independiente Rivadavia som spilles næste torsdag, 25. februar 2024 kl. 02:00 og som bliver TV-transmitteret af AFA Play, Fanatiz (Registrer nu).